Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki megbukott...

Van itt olyan aki megbukott érettségin?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 20:33
 1/10 bensdorp ***** válasza:
11%
Remélem, nem sok, és azok is 30 felettiek, mivel az utóbbi 10 évben borzasztóan gyengül az érettségik színvonala, és elképzelni sem tudom, hogy lehet megbukni (de akár még hármast is kapni) rajtuk, hiszen már nem sok minden kell a középszintűkhöz, csak józan paraszti ész.
2012. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz nagyon tanulatlannak kell lenni, hogy valaki megbukjon.


Első!


Azért megnézném azt, aki józan paraszti ésszel összehoz matekból vagy nyelvből egy 3-ast. Tény, hogy nem nehéz elérni, de a józan paraszti ész kevés...

2012. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bensdorp ***** válasza:
33%
Aki az előző 12 évben végigülte az órákat, már csak meg tudja oldani azokat a feladatokat! Magyarhoz, matekhoz, törihez tényleg csak egy kis intelligencia kell, a kellő tudástár minimális, hiszen minden, ami lexikális tudást igényel, valamilyen segédeszköz/forrás formájában rendelkezésre áll.
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Aki az előző 12 évben végigülte az órákat, már csak meg tudja oldani azokat a feladatokat!"


Így van, tehát rendelkezik kellő tudással. Ezek szerint mégis kevés a józan paraszti ész:)

2012. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bensdorp ***** válasza:
33%
Feltételeztem, hogy aki érettségizik, 12 évet iskolába járt előtte, ami szerintem abszolút helytálló. :)
2012. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez így van. De ezáltal csak szert tesz valamilyen tudásra:P Mert a józan paraszti ész még mindig kevés egy hármashoz:D
2012. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bensdorp ***** válasza:
26%
Ennyi erővel a józan eszű parasztról is feltételeznünk kell, hogy már megélt pár évet, ami alapján okos döntéseket hozhat... Egy óvodás nyilván nem érettségizik le semmiből, de egy 18 éves embertől igazán nem igényel nagy erőfeszítéseket.
2012. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oszt ín józan paraszti ésszel nyomta 95% angol érettségi more
2012. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

bensdorp!


Hülyeséget beszélsz...

Hogyan lehet matekból józan paraszti ésszel 3-ast írni? Gondolkodj már kicsit:D Ha nem tanult semmit és fingja nincs egy csomó dologról, akkor kitörölheti a józan paraszti eszével. Például feltesznek egy halál egyszerű móduszos kérdést... Hiába az egész, ha nem tudja mi az.

2012. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb bukás én úgy tudom matekból szokott lenni. de a többiből szerintem is szinte lehetetlen megbukni. én még nem is hallottam olyanról aki megbukott matekon kívül bármiből is
2012. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!