Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire megterhel...

Nicothyn kérdése:

Szerintetek mennyire megterhelő mentálisan az iskolákban a magas óraszám?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem semennyire, legalábbis nekem nem volt az.

Pedig minden nap több óra edzés is volt mellette. Ha nemlett volna, ha nem szoktam volna meg, akkor meghaltam volna az egyetemen

2012. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyha nincs mellett idő az agyat offline módba kapcsolni vagy ahogy az előző válaszoló írja edzeni , sportolni akkor nagyon megterhelő.
2012. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit takar a magas óraszám?

Láttam, hogy a szakközepekből már délben szabadultak a diákok, ami 4-5 órát jelentett naponta. Más iskolákban viszont van 8. óra is, és utána a zenekari próbák, vagy versenyfelkészítő órák. Olyan helyre jártam, ahol a énekkari próbák este hatig tartottak.

2012. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tudod mi a megterhelő ? 10-12órában fizikai munkát végezni 500ft-os órabérrel. Addig örülj ameddig mentálisan vagy lefáradva...
2012. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tánctagozatos vagyok ! A napi 5-6 óra tánc után még 3-4 humán órát is simán megtartanak !Fárasztó igen , naponta hazaérni olyan 18:00-óra fele és még vedd is elő a házidat amit így az érettségi évében pláne nem könnyű megcsinálni...Nincs miről beszélni...
2012. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én művészeti szakképzőbe jártam és napi 10-12 órám volt. Fárasztónak fárasztó volt, összesen 22 tantárgyam volt, és általában gyártottuk a puskákat mert nem mindig jutott mindenre idő de csak akkor, ha másnapra több mindenre kellett készülni. Ettől függetlenül szerettem, nagyon is és elég jó érettségit és szakmai vizsgát dobtam össze pedig nem 4-5 hanem 13 tantárgyból kellett készülnünk.

Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy milyen suliba jársz?

2012. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semennyire. - Megterhelő az az irdatlan mennyiségű, fölösleges, semmit nem érő, népbutító információ, amivel tömik a társadalom agyát - így a gyerekekét is.
2012. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsóval amúgy egyetértek. Tényleg marha sok felesleges infóval tömik a diákok fejét, aminek semmi haszna.
2012. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!