Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Petőfi Sándor...

Milyen iskola a Petőfi Sándor Gimnázium? (Bp, XI. ker Attila út)

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyenge ha az összes iskolával együtt nézzük. Persze van akinek erős... Általában gyenge képességű tanulók járnak oda. Sok a sznob, kretén ember, de vannak normálisak is. Átlagos suli.
2012. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az Attila úti Petőfi az I. kerületben van!
2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ott, csak rosszul írtam. :/

Hát, ha átlagos, akkor jó! :) Felvettek oda, és jeles tanuló vagyok, ezért gondolkodom. De nem akarok valami nagyon hajtós suliba se menni. :(

2012. márc. 16. 07:20
 4/8 Eltomi válasza:
Megnyugtatlak, a nagyon hajtós sulik: a Fazekas, az Eötvös, a Városmajori, az Apáczai, stb. Az ilyen iskoláknak már a szóbelijén is észreveheted ezt ;-)
2012. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy amiket írtál vagyn hajtós sulik. Nem iszt firtatom hogy mennyire erősek. Csak mivel jeles vagyok (3 4-esem volt a többi 5-ös) nemtudom mennyire felel-e me g nekem. :/
2012. márc. 16. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, lehet hogy választhattál volna erősebb sulit, de ne hidd azt, hogy most akkor ezzel már elrontottad az életed. ettől még majd ugyanúgy bekerülhetsz egy jó egyetemre, csak nem szabad ellustulnod azért, mert kevésbé hajtanak téged a gimiben. törekedj továbbra is az ötösökre :)
2012. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kissé maximalista vagyok, szóval ezzel nem lesz gond! :?) Csak azért mindenki úgy van vele, hogy ha az 5-öst kevesebbre is megkapom, akkor minek tanuljak többet. :/
2012. márc. 16. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igen tudom, sajnos ez így van. de tartsd mindig szem előtt, hogy mit akarsz elérni. :)
2012. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!