Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi. Szakiskolában...

Felvételi. Szakiskolában szeretnék tanulni a max felvehető létszám 30, ebből 27 gyerek van megjelölve az ideiglenesen én a 26. vagyok, van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
meg van rá az esély, de a végleges felvételi jegyzékig bármi történhet
2012. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen logikával nem csodálom, hogy szakiskolába mész...
2012. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért megyek szakiskolába ,mert ott van olyan szakma amit szeretnék tanulni ...
2012. márc. 15. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Azért megyek szakiskolába ,mert ott van olyan szakma amit szeretnék tanulni ...

"


Nem hiszem, hogy meg kéne magyaráznod egy mekdonálctölteléknek, hogy miért szeretnél ott tanulni.

2012. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarázatra szolgált , csak tudomására adtam :)! És mondjuk semmi köze nincs ahhoz hogy miért egyből szakot tanulok ... :S
2012. márc. 15. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajistenem ..

Még ha nem is ideiglenes felvételi jegyzék lenne, akkor is biztos lenne, hogy bekerültél.

Abból a 27-ből a fele legalább kiesik, akár még 10. is lehetsz a végleges listán.

Tömören, egyszerűen: már bekerültél.

2012. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 30-at vesznek fel és te a 27.-ik vagy 6 még kiesnek előtted akkor 1000%, hogy BENNT vagy!
2012. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha szakmunkásba mész többet úgysem gépezhetsz majd, inkább használd ki az időt is szórakozz! Ne ezzel töltsd az időt!

(és igen, arra gondoltam ,hogy a szart se fogsz kapni! hiába dolgozol jobban mint egy tanult ember! a szidó elnyomókkal csak tanulással lehet felvenni a versenyt! járd újra a nyolcadikat, tanulj(!), járj gimnáziumba ÉS KI NE MERJ UTAZNI KÜLFÖLDRE(!!!), kivéve persze tanulni. :) )

2012. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Zsidó" ...

bocs késő van :)

2012. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!