Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Fazekas Mihály...

A budapesti Fazekas Mihály Gimnáziumba az ideiglenes felvételi jegyzék hányadik helyétől van még esély bejutni?

Figyelt kérdés
A négy évfolyamos érdekelne, az "a" és a "b" osztály is.

2012. márc. 16. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyjából a felvehető létszám +10.
2012. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi... :(

optimistább vélemény?

2012. márc. 16. 17:19
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted létezik olyan, hogy valaki nem a Fazekast írja be első helyre?
2012. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen. Valakit ismerek, aki az Eötvöst választotta, noha a Fazekasba is felvették volna, mert ott sokkal jobb a társasági élet, és mégis színvonalas gimi. Állítólag a Fazekas csak a tanulásról szól, és a sok házi feladat miatt nincs idő semmire. De ezt csak hallottam, aki nem így tudja, szóljon.
2012. márc. 16. 17:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
maximum +10,de szerintem az inkább +5.
2012. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Fazekasos vagyok, tanárfüggő a szigor, de nagyrészt csak régmúlt pletyka az egész. Ha c-be mész (speciális matek tagozatra) vagy olimpikon akarsz lenni, akkor lehet hogy sok időd rámegy, de amúgy el ne hidd, hogy olyan rengeteget kell tanulni. Egyáltalán nem kemény, minimális időráfordítással 4,2-4,3as átlagot simán tartani lehet.


Ennek ellenére valamiért még mindig népszerű iskola, akiket felvesznek, azok kihasználják a lehetőséget, úgyhogy tényleg a megadott létszám +10-et mondanék max.


18 L

2012. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ha van még vélemény, írjatok.


Ezután már tényleg érdekelne, van itt valaki, aki nem elsőnek írta be (akár régebben is)? Vagy tényleg mindenkinél az első?

2012. márc. 16. 19:00
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
én tavaly 5.-nek írtam be, elsőnek pedig a berzsenyit írtam (oda is mentem végül), úgyhogy példa az van rá.
2012. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha még itt vagy, szerinted a Berzsenyi miért jobb, mint a Fazekas?
2012. márc. 16. 20:16
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
nem jártam ugyan a fazekasba, de van sok régi fazekasos osztálytársam, akik onnan jöttek át. ők azt mondják, bár jó a hírneve és valóban nagyon emelt szintű az oktatás, kevés normális tanár van és a közösségi élet sem jó. a diákok utálják egymást, az osztályok szintúgy. persze ez egy durva általánosítás, de kb ez van. a berzsenyi pedig egy sokkal családiasabb hangulatú hely, itt általában elfogadóak és toleránsak az osztályok, ha odamész valakihez a folyosón, van esélyed rá, hogy nem küld el a francba.
2012. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!