Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre szakiskola Gödöllő?

Madách Imre szakiskola Gödöllő?

Figyelt kérdés
Vélemények a suliról? főleg a fodrász és a varrónő szakma érdekelne :)
2012. márc. 19. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
mire vagy kiváncsi konkrétan?szerintem a nőiszabós részlegen a tanárokkal nincs baj,lelkiismeretesen tanitanak,ugye a gyakorlat az ott történik az iskolában,a fodrászoknál meg külsős helyeken,náluk nem tudom mennyire jó az oktatás,szerintem a közösség túl vegyes ami azt jelenti hogy vannak emberek akik nem igazán kellenének oda,de ha vkit a szakma érdekel és nem a lébecolás akkor az elvégzi ettől független is.nemtudom 11edikes lennél e vagy most kezdenél mert ha nem akkor az első 2 év 9-10edik még amolyan alapozás vagyis a szakmába nem mélyedtek bele,az én időmben pl egyaránt tanultak a fodrász szakmáról meg a varrásról is de most nem tudom hogy van.
2012. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!