Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom, hogy az Eventusban...

Nem tudom, hogy az Eventusban melyik az ingyenes kollégium?

Figyelt kérdés

Olvastam a jelentkezési lapot ahol azt írják lehet kérni az ingyenes kollégiumot, de azt olvastam a van egy panzió ami egyben van a sulival meg van egy 10 percinye a sulitól. És most nem tudom melyikre értették az ingyenes kollégiumot. Kérlek ha tudjátok akkor írjátok már le ekem.

Mellesleg még nincs érettségim és 8. ból akarok az Eventusba menni, ha esetleg ez számít. előre is köszike


2012. márc. 21. 13:22
 1/3 Arielakishableány válasza:
100%
" Leánykollégium van az egyik pontosan az Eventus mellett, ahol 9-10.esek vannak és pár nagyobb ez 103 férőhelyes, a másik a Servita úti, ahol a nagyobbak, ami 38férőhelyes(már aki befér)mind a kettő ingyenes ellentétben az Eventussal.
2012. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
valójában ingyenesnek van a koli meghirdetve, de mikor beköltözöl már rögtön kérik az 5ezer forintot,hogy ha vmi kár történik a koliban( amit általában a vendégek csinálnak)akkor ki tudják fizetni a kárt.
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 23 éves vagy van egy másik szakmád, akkor havi 2000 Ft a koli.

Ja, és év elején az 5000 Ft, hogy legyen miből vegyszert venni penész ellen.

2012. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!