Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok? Hogy értette?...

Mit gondoltok? Hogy értette? Fontos

Figyelt kérdés
Van 11 óra igazolatlanom, ezek azért gyűltek mert a suli mellett sokat dolgozom és reggelente bealszok és elkések.. plusz volt hogy elmentem előbb mert dolgozni kellett.. de tényleg bejárok és csinálom, rendesen tanulok hatalmas gondjaim nincsenek viszont van ez a 11 óra.. 10 után kiküldték a jegyzőnek a papírt hogy többet hiányoztam mint 10 óra, és jött a gyermekvédelemtől valami nő hogy több mint 40 óra igazolatlanom van és ha elérem az 50-et akkor megvonják a családi pótlékot plusz valakit kihelyeznek mellém.. én nem voltam otthon mikor ez a nő kijött édesanyám beszélt vele nem mondta neki hogy dolgozni járok.. Viszont elmúltam 18 februárban most fogok végezni 1 hónap múlva nem értem hogy a nő miről beszél hogy megvonják a családit meg kihelyeznek mellém valakit??? ez egy vicc.. mit tudok csinálni? meg mi az hogy szerinte több mint 40 órám van mikor összesen igazoltakkal együtt nincs 25.. szerintetek mit tegyek? ja meg jövőhéten el kell mennem beszélni ezzel a nővel, mit kéne mondanom? nem mondhatom hogy dolgozok.. vélemény?
2012. márc. 25. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18, akkor nem lehet belőle bajotok, hogy dolgozol. A családit meg csak akkor szokás megvonni, ha több mint 50 óra igazolatlan van, de ha utána rendesen jársz, akkor visszamenőleg is kifizetik.
2012. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Megbeszélhetnéd az osztályfőnököddel vagy az igazgatóddal, hogy írjon valamelyik egy hivatalos papírt a nőcinek, hogy neked csak 10 igazolatlanod van. Azzal nem tud mit csinálni, hisz ha le van pecsételve, stb, akkor az úgy van.

Szerintem megmondhatod neki, hogy dolgozol, 18 elmúltál, egy szava nem lehet.

Ilyenkor még mentség szokott lenni, hogy ez az első ilyen ügyed, még nem került jelentés a jegyzőhöz. Tavaly mikor végzős voltam, az én osztályomban is volt több ilyen, és mivel az első volt nem csináltak belőle ügyet végül.

2012. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!