Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös Tata, vagy Árpád...

Eötvös Tata, vagy Árpád Tatabánya szerintetek melyik jobb suli?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:07
 1/10 anonim válasza:
Az Eötvös egy régi, híres gimi, az élmezőnyben volt, de most eléggé lecsökkent a színvonal, az Árpád meg most kezd el erősödni.
2012. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tatabányán még van a Bárdos László gimnázium is.Tatabányán a rivalizálás a Bárdos és az Árpád között van, szerintem egy szinten vannak, ezt hallottam az olyan ismerősöktől, akik voltak itt is ott is.Az Eötvöst nem ismerem, csak annyit tudok, hogy régen bivaly kemény volt, most meg már sokkal lazább.
2012. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én egyébként a Bárdosban végeztem (8 évfolyamosba jártam), és egyetemre fel is vettek, úgy ahogy az osztály 90%-át, úgyhogy ha ilyen tovább tanulási szándékod van mint egyetem vagy főiskola akkor itt nem hinném hogy elkallódnál.
2012. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Csakis az 5-vös ! :DD
2012. ápr. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Árpád sokkal jobb iskola mint a Bárdos. Az utóbbiban a nyolc osztályosok erősek,de a többi... Az Eötvöst nem ismerem,de azt hallottam romlott. (De még így is eléggé erős szerintem.) Én az Árpádba járok és imádom. :)
2012. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
5VÖS, 5VÖS, 5VÖS!!! :D
2012. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
5VÖS!5VÖS!5VÖS! :DD CSAK AZ 5VÖS! :DD jövőre oda fogok járni :) ♥
2013. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig nagy fájdalmam volt, és emiatt a mai napig ellenérzéseim vannak amiatt, hogy az Eötvöst annyira felmagasztalták, és a tatai osztálytársaimtól is folyton azt hallottam, hogy az milyen jó iskola, és ők is oda akartak menni, csak nem vették fel őket (mondjuk én a helyükben inkább befogtam volna a számat, és nem reklámoztam volna, hogy "nem vagyok elég okos az áhított iskolához").

Szerintem az Árpád is megadta a szükséges tudást, és én imádtam oda járni, igaz, az még 2008 előtt volt, ki tudja, mi változott.

2013. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%

Árpáddal az a gond hogy nagyon sok sznob idióta van ott. És kevésbé jó a közösség így évfolyamszinten...nem úgy mint az Eötvösben.

Lehet hogy az Árpádban is ugyanolyan jó vagy jobb a tanítás színvonala, viszont nem jobb a környezet és a hangulat.

Sok Árpádostól hallottam alátámasztást ez ügyben.

Én Eötvösös diákként teljesen meg vagyok elégedve mind társaságilag, mind tanulmányilag a gimnáziummal :)

És még azt is szeretem hogy régies kinézetű, nagyon tetszik :)

Ellenben az Árpáddal. Túl modern, amerikaias beütésű az egész.

2013. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
16%
CSAK AZ EÖTVÖS! nagyon jó a társaság,a tanárok! nagyon neves híres gimnázium még a szomszéd megyékből is vannak osztálytársaim!
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!