Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZMNE-katonai vezető szakról...

ZMNE-katonai vezető szakról tudtok mondani konkrét dolgokat?

Figyelt kérdés

Ez hogy néz ki pontosan? Úgy mint ahogy anno 20évvel ezelőtt? Eltávot kérni a felettestől, kimenőt kérni a kollégium területéről, látogatót nem fogathatok stb.

Valaki össze tudná foglalni mi is van valójában a szak mögött?


2009. jún. 15. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A parom oda jar. Hat nem teljesen, de megközelitöleg igen :)

Elöször 3 honapot voltak alapkikepzesen Szentendren, az eleg durva volt, löttek, epitettek, futottak, csusztak-masztak, amit akarsz. Decembertöl vannak bent a koleszban, azota "tanulnak". Szerintem a tanulas resze nem tul megeröltetö. Igen, kell kerni eltavot, meg ilyenek, de megadjak, szoval, nem kell kierdemelni, vagy ilyesmi. Tök sokat buliznak. Naluk a koleszba nem mehet be akarki, de a civilek koleszaba igen, ahova ök meg atmehetnek, lehet okoskodni. Te meg gyakorlatilag barmikor kimehetsz.

2009. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A párod civil szakra jár? Azért szeretném ha elmondanák mi is van ott valójában mert én nem voltam katona, nem voltam katonai suliban és ezért nehéz még a döntés. Na meg a korhatár is mert én idén töltöm be a 24et és telefonon azt mondták, hogy már nem jelentkezhetek. De remélem felemelik a korhatárt...
2009. jún. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!