Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Építőmérnök szakon milyen...

Építőmérnök szakon milyen tantárgyak vannak első évben? Egyetemen hogy lehet felvenni tárgyakat? HOnnan tudom melyik tanárhoz menjek, hogy jót kapjak? Könyvek címét mikor tudm meg? HOl lehet használtan venni?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetemre jelentkeztem...elsősorban ott tanulók vagy régebbi tanulók válaszát várom. SEGÍTSÉG...nem tudok semmit ezzel kapcsolatban...
2009. jún. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én a győri építőmérnökire járok. Nekem az első félévben ezek a tárgyaim voltak: Mechanika, Műábra, matek, info,műszaki kémia, jogi ismeretek, környezetvédelem, közgáz. Ezeket a tanulmányi osztályos nő fogja felvenni nektek. (ez tuti). Beiratkozáskor mindent el fognak mondani. Sok sikert hozzá. remélem segítettem.
2009. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm..:D
2009. jún. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!