Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a katonai vezető szakon az orvosi alkalmasságin van szemvizsgálat?

Figyelt kérdés
Mert ott feltétel, hogy ne legyen kontaktlencsés, vagy szemüveges az illető, és én nem is vagyok, de a jobb szemem picit gyenge.

2012. ápr. 8. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha feltétel h ne legyél szemüveges/kontaktlencsés, akk értelem szerűen van szemvizsgálat is. ha ezt így kikötik, akk nem úgy fogják eldönteni h látnak e rajtad szemüveget...
2012. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van, de csak az alapkiképzésen nem szabad szemüveget/kontaktlencsét hordani. Figyelj, az nem változtat semmin, hogy nem látod az utolsó számsort. (Remélem. Én is oda akarok menni - bár még nem most - és nekem ráadásul van is állandó szemüvegem, úgyhogy szerintem nyugi.) :))
2012. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
a katonai vezetői szak elvileg civil szak, tehát nincs fizikai alkalmassági, elvileg. Vagyis remélem. Mert én kontaktlencsés vagyok és kontaktlencse nélkül nem sok mindent látok. Úgyhogy remélem h nincs ilyen megkötés
2012. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van -
2017. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!