Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A végzősöknek meddig tart a...

A végzősöknek meddig tart a középiskola?

Figyelt kérdés
Nem az érettségik végét kérdezem, hanem az utolsó tanítási napot.

2012. ápr. 8. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ballagás előtti nap.
2012. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hivatalosan május 4ig. azt már sztem a suli dönti el h 4én vagy 5én ballagtat. szóval már egy hónapunk sincs.
2012. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De addig "ugye" rendesen kell járni? Néhány tantárgyból javítanom kellene.

Azért tettem fel a kérdést, mert megnéztem a suli honlapján az iskolanaptárat, és abban az volt, hogy "április 20, végzősök utolsó..." és oda már nem írtak semmit, lemaradt. Én mag itt vagyok befosva napok óta, hogy már csak másfél hetem van javítani.

2012. ápr. 8. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem javíthatsz az utolsó pillanatig, amint a többi évben sem. Meg kell tartani a konferenciát, ki kell állítani a bizonyítványokat. Legkésőbb az érettségi előtti munkanapon a bizonyítványnak kész kell lennie, benne a pecséttel, hogy érettségit tehetsz.
2012. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk május 5-én lesz a ballagás, addig menni kell.
2012. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tunde1013 válasza:
Érettségi szünet mettől meddig tart 2022-Ben?
2022. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!