Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a budapesti...

Mit gondoltok a budapesti Madách Imre Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenre, ami csak eszetekbe jut erről... jövőre ide szeretnék jelentkezni.
2009. jún. 17. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég nehéz bejutni. Hihetetlen nagy a túljelentkezés, ezért hacsak nem írsz legalább 80 pontos központit, nincs nagy esélye, hogy bekerülsz. Egyébként nagyon felkapták az utóbbi időben és avval próbálják magukat reklámozni, hogy odajárt egy csomó híres színes. Csak arra nem gondolnak, hogy akkoriban még nem voltak tagozatok és nem azért lettek híresek, mert odajártak mondjuk dráma tagozatra. Akkor még csak egy egyszerű gimi volt. Én is odajelentkeztem, de csak 2. helyen jelöltem meg, mert rájöttem, hogy a Leövey Klára Giminek sokkal jobb a hangulata és nem csalódtam:) De én szurkolok, hogy bekerülj.
2009. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A Leövey Klára Gimivel teljesen egyetértek, tényleg jó a hangulat :)
2009. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
hát még a vépégében milyen jó :)
2009. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennyire elit gimi lenne?

Az olvasottakból az jön le h a hangulat is barátságtalan. Milyenek tanárok? És az oktatás? Úgyértem nehéz teljesíteni a követelményeiket vagy azért nem olyan gáz?


A Tháliáról már én is hallottam. Szerintem jó dolog, bár nem ez vonz a suliban, hanem a nyelvoktatás =)

2009. jún. 18. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
A lányom oda jár, hallottam ugyan rosszhírét már korábban, de egyszerűen nem hittem el. Kár volt. A mi matektanárunknak az a híre, hogy csak az tud leérettségizni, aki magántanárhoz jár. A kettes átlagot talán el se érő próbaérettségik ezt igazolták is. A fizikatanár is képtelen befogadható módon átadni a tananyagot. Egy másik matektanárról már az általános iskolában is terjed a hír, hogy büdös. Az egyik angoltanár egy katasztrófa! A tananyagot talán nem túlzok, ha azt mondom, hogy egyik tantárgyból se fejezik be, nem tudom, hogy lesz ebből érettségi. Többször van nulladik óra, rengeteg kötelező, de a diákokat nem érdeklő délutáni program, pl osztályénekverseny.
2009. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is odajárok, és a MIG igenis jó. Az osztályénekversennyel - a rossz hangom ellenére - semmi bajom nincs. És a fizika tanár, akiről terjed a pletyka, egy nagyon aranyos ember. :)
2010. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Igen,a fizikatanár nagyon aranyos:)Mellesleg csak csendben megjegyzem, hogy különórán teljesen jól elmagyarázza az anyagot. És talán ha többet tanulnának egyesek, akkor nekik is menne a matek, illetve a fizika.Minden iskolában vannak olyan tanárok, akiknek ezen a pályán nincs helyük, de mit lehet tenni? (azt hiszem tudom melyik angoltanárról van szó)

A diákkórus és a diákszínpad pedig azért van, hogy az osztály összedolgozzon, megtanuljunk egymáshoz alkalmazkodni és arra hallgatni, aki ért hozzá;biztos nem mond butaságot.És szerintem mondhatom azt, hogy nálunk az egész osztály élvezte ezeket.

Fölösleges ilyeneket terjeszteni, mert egyénfüggő, hogy kinek tetszik, kinek nem.

Én még csak egy éve járok oda, de meg vagyok vele elégedve.Sokan mondják, hogy sznobok járnak oda, de kikérem magamnak.Ki mondta, hogy kell velük foglalkozni/barátkozni/tartani a kapcsolatot. Ez egy igenis JÓ iskola.

2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!