Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már van egy OKJ végzettsége...

Ha már van egy OKJ végzettségem, akkor milyen ingyenes, diákigazolványt adó iskolába tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés

Diákmunkát szeretnék vállalni még egy évig és nyelvet tanulni, illetve egy portfóliót összeállítani, de szükségem lenne a diákigazolványra mindehhez.

Légyszi ne egyetemet írjatok, mert arról már lekéstem, hanem olyat, ahová még lehet jelentkezni.


2012. ápr. 11. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem egyetem, akkor sehova. Pótfelvételin jelentkezhetsz még, de ott egyészt csak fizetős szakok vannak már csak, másrészt mivel van már egy OKJ-d, minden más tanfolyam is térítésköteles lenne neked.
2012. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem a szándékod. Helyezkedj el az okj-s szakmával, és mellette tanulhatsz nyelvet, pl. nyelviskolában.

Ha már konyítasz valamennyit a nyelvhez, akkor mehetsz külföldre is dolgozni, ott meg majd akaratlanul is ragad rád a nyelvből, és úgy sokkal könnyebb megtanulni.

Kezdetben persze nehéz.

2012. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!