Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti szakközép? Milyen?

Rendészeti szakközép? Milyen?

Figyelt kérdés
Át fogok kerülni egy jó, rendészeti szakközép iskolába, ahol rendőrnek fogok tovább tanulni. Viszont nem tudom, hogy ez hogy megy. Hogy fognak tanítani. Milyen módszerrel. (11. osztály)
2012. ápr. 11. 19:34
 1/3 anonim válasza:
44%
Tudtommal rendészeti szakközépiskolába csak érettségivel lehet bekerülni. Előtte meg van fizikai,műveltségi vizsga aminek meg kell felelned ami persze igen kemény. Ha meg bekerülsz akkor meg szellemileg és fizikailag mondhatni kínozni fognak hogy kiszórják a gyenge idegzetű embereket. Egyetlen jó dolog benne a szakma illetve hogy amíg tanulsz fizetést kapsz, illetve egyéb jó dolgokban részesülhetsz.
2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is 11. es vagyok és Rendészetin vagyok de ez teljesen más mint a normális rendészeti szak.. Ugyan az mint egy normális Gimi csak szakmai tantárgynak van pszihológia, és rendészeti ismeretek, meg van önvédelem ahol aikidot tanulunk heti 1 alkalommal. Meg annyi hogy a minket tanító rendőrök visznek 1-2 helyre pl: bíróság, rendőrségre visznek megmutatni mi hogy működik stb.. De amúgy semmi extra
2012. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol van ez az iskola
2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!