Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a vélemények és a tapaszta...

Mik a vélemények és a tapasztalok a Miskolci Egyetemről? És Miskolcról busszal vagy vonattal kb. mennyi időbe telik elérni Gyulára? (Békés megye)

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. jún. 19. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

A busz- vagy vonatút idejét a menetrendek.hu vagy az Elvira meg tudja mondani neked. Az egyetem pedig... Egy évig jártam oda a GÉK-ra és nem véletlenül hagytam ott. Fel kell készülnöd arra, hogy a lehúzás ipari méretekben megy: teljesen mindegy, mit szeretnél, nem úszod meg ingyen, legyen az akár aláíráspótlás, adateltérés javítása (amit egyébként a Számítóközpont lusta rendszergazdái okoznak), késedelmes tárgyfelvétel (ami általában azért van, mert a Neptun elérhetetlen)... Azon kívül a selmeci hagyományoknak nevezett tömeges lerészegedési módot is ápolják, így döntened kell: vagy részt veszel benne és felkészülsz az éjfélig tartó balekoktatásra, hajnalban véget érő balekvizsgá(k)ra, nem egyszer félelmetes ivászatba torkolló szakestélyekre, vagy úgy döntesz, hogy inkább normális életet élsz, ez esetben viszont a többiek jelentős százaléka fogja kifogásolni, hogy nem tartottál velük balekoktatáson, mert nem vagy igazi selmeci diák. Bár sokan mondják, hogy az alatt lehet csak igazán jó kapcsolatokat kialakítani... Majd eldöntöd. A kolik felszereltsége jó, tanulásról ne is álmodj (boldog-boldogtalan ki-be jár a kolikba, előfordul, hogy külsősök alszanak benn Rocktorberfest vagy MEN alatt, akikről senki semmit sem tud). A mikor hogy működő városi tömegközlekedést meg könnyű kikerülni, ha kolis vagy vagy azt Avason találsz albérletet.

Jó tanulást!

2009. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

VÁrom a mások éleményét is.

2009. jún. 19. 17:35
 3/5 A kérdező kommentje:
*véleményét
2009. jún. 19. 17:35
 4/5 anonim válasza:
100%

Szió!

Én már egy éve miskolcra járok, és szerintem az előttem szóló igencsak elferdítette a dolgokat.. remélem nem rémisztett meg teljesen:D Én nagyon szeretek idejárni, pedig nem voltam balekoktatáson ( ill. az elsőn kinéztek célpontnak.. így inkább nem mentem el a másodikra; igen, nekem is beszóltak érte, dehát kit érdekel?) emellett teljesen normális életet élek, zh előtti este nem megyek el berúgni stb. Igen vannak emberek az nem kétség, dehát hol nincsenek?? Úgyis te fogod eldönteni, hogy mi a jó és mi nem, nekem bevált:D

Tömegközeledés jó, csak ha busszal jársz (távolságival), mint én, ne számíts rá, hogy mindig el fogod érni a 10-15 perces csatlakozásokat:S Mert már ráfáztam párszor.

Sok sikert!

2009. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam balekoktatásra, mivel bejáró vagyok, de nem is szóltak érte. Az idősebbek segítőkészek (legalábbis velem azok), csak keményen kell tanulni, évközben is, a kettesért is meg kell küzdeni, legalábbis a gépészkaron ez így van. De szerintem minden egyetemen..
2009. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!