Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyilvánosságra hozták a...

Nyilvánosságra hozták a felvételi jelentkezők számát szakonként. Ennyi pénzes van idén vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Corvinus egyetemen nagyjából ugyanannyian,néhol,mint az angol nyelvű képzésein még többen jelentkeztek,mint az elmúlt években dacára,hogy ott például 690.000 Forintot kell fizetni félévenként,illetve a többi szak is drágább és ígyis százával jelentkeznek az emberek.

Ti amúgy hova jelentkeztetek?



2012. ápr. 16. 19:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

akkor szerinted az ország egyik legjobb kórházát miért akarták széttrancsírozni?

...

2012. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Média kapja fel úgy a híreket,hogy a corvinus egyetemet baloldalisága miatt,akarják megszüntetni/szétdarabolni,amely szerintem nem helyén való.

Egyrészt több kormánypárti politikus is corvinusról v. jogelődjéről jött,illetve azt se felejtsük el,hogy Orbán lánya is ott van,(a dolog pikantériája,hogy Gyurcsány fiával évfolyamtársak),szal nem kéne csak azért baloldali fellegvárként emlegetni a corvinust,mert néhány évvel ezelött Marx Károly Közg.Egyetemnek hívták.

Néhány nap és reagál az államtitkárság,hogy mennyi igaz a kiszivárgott tervezetekből,mind a jogász szak,mind a corvinus jövőbeli helyzetéről.

2012. ápr. 22. 23:54
 23/28 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy pl 300.000 ezret kell fizetni, mert most behoztak valami olyat, hogy résztámogatottság. Tehát a féléved felét az állam fizeti, így csak 150-et kell fizetned.
2012. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
amolyan_ nesze semmi, fogd meg jól_ ez az részköltségtérítéses..
2012. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, de ha belegondolsz még mindig könnyebb 700 ezer helyett 350-et kipengetni... meg ugyebár sokan remélik, hogy átlag alapján 2. félévtől átkerülnek állami helyre... HA MÉG MARAD...:D mert én ezt erősen megkérdőjelezem..XD
2012. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
közgazdasági képzésen nincs résztérítés
2012. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
egyáltalán közgáz kapott állami helyeket?:S (én nem néztem, nem ilyen téren jelentkeztem)
2012. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szinte egyik gazdasági szakon sincs állami hely :S

Ez a részfizetés,az meg olyan,hogy a több száz diák közül kiosztják max 50embernek szerintem.

2012. ápr. 26. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!