Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE, DE...

Mi a véleményetek az ELTE, DE és SZTE TTK karokról?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb/melyik a leggyengébb?


főleg kémia ill. biosz terén


2012. ápr. 18. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ELTE a legjobb, aztán a Szegedi, végül Debrecen.
2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biosz terén én azt halottam, hogy a Szegedi a legerősebb.
2012. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biosz terén valóban Szeged a legjobb, utána ELTE majd Debrecen, kémiából ELTE Szeged Debrecen, bár Veszprémet is jónak mondják kémia terén.
2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha biológia, akkor csak Szeged. És itt nem TTK, hanem TTIK.
2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én meg pont azt hallottam hogy ELTE meg DE előbb van bioszból mint SZTE, vagyishogy több szakirány van meg jobb laborok stb.


Meg hogy Debrecenben a kémia elég régi épület :S

ez igaz?

2012. ápr. 18. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor rosszul hallottad, vagy vki elfogultságból beszélt mellé. De ha nem hiszed el, akkor itt is egy cikk: [link]


Ezt mindenki tudja (vagy legalábbis kellene) és elismeri, h Szegeden van a legjobb biológia képzés.

2012. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha komoly szándékaid vannak biosszal(kutató, külföldi egyetemek) akkor feltétlen ELTE. Legelismertebb külföldön is, a legtöbb neves szakember itt tanít. (Gondolj bele, akik itt dolgoznak Pesten azoknak többsége nem fognak leutazni Szegedre és Debrecenbe) Már pedig a legtöbb kutatóintézet Pesten van. Nyilván a szegediek lobbiznak :)
2012. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: de nem véletlen, hogy a fél szak az eltéről jött át, mert saját bevallásuk szerint egy nagy sz@r ott a képzés, és már ezerszer megbánták, hogy oda mentek és nem Szegedre. Mellesleg szerencsére rajtad kívül mindenki tudja, h szegeden a legjobb a képzés, és a legelismertebb is a diploma ott, úgyhogy most a te véleményed nem igazán számít, mivel biztos van kis elte fan vagy, és így próbélod menteni a menthetőt.
2012. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!