Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Közszolgálati Egyetem...

A Közszolgálati Egyetem alkalmassági vizsgáján jelent pluszpontot a felsőfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig, hogy a felülést rögzített, vagy rögzítetlen lábbal kell végrehajtani? Ugyanis 86-ért jár a max pont, és rögzített tudtam csak megcsinálni maximális pontra. Rögzítés nélkül sokkal lassabb az egész.Szóval elképzelhető hogy rögzített lábbal lesz?
2012. ápr. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkalmasságin nem jár a nyelvvizsgáért pont. Ha jól tudom, rögzítés nélkül.
2012. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet már túl vagy rajta, de azért leírom, hátha másnak jól jön az infó... Felülésnél párokat kell alkotni, a párod rátérdel a lábfejedre és lefogja a bokádat, majd ugyanez fordítva.

Kezed tarkón végig összekulcsolva, ha elcsúszik és úgy ülsz fel, azt nem számolják bele.

2012. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző hozzászólót helyesbíteném: Felülésnél a láb nem lehet rögzítve, csak a szőnyeg rögzítésében segédkezhetnek. A kéz pedig keresztezve is lehet a mellkason, a vállakat érintve.
2012. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem akarok Veled vitatkozni, lehet így volt, amikor Te felvételiztél vagy nem tudom, de én idén voltam és pontosan úgy működött minden, ahogy leírtam... Ez 100%.
2012. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom a kérdező a HHK alkalmasságira utalt. Én is idén voltam, és a felvételi tájékoztatókban rögzítettek szerint történt a vizsga.
2012. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!