Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan működik a gimnáziumi...

Hogyan működik a gimnáziumi felvétel?

Figyelt kérdés
Hogyan vesznek fel diákokat a gimnáziumba? Pl: csak a felvételin múlik vagy az iskolai átlag is kell? Már több iskola honlapján is nézelődtem, de sehol se találtam pontos választ a kérdésemre.
2012. ápr. 19. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért kéne megvenni a továbbtanulási könyvet. Iskola válogatja, de a legtöbbhöz mindkettő kell.
2012. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Borysz válasza:
Nálunk az elsõ 100 írásbelist hívták be szóbelizni, ott kértek bizonyítványt meg aktuális ellenõrzõt, meg feltettek pár kérdést, hogy miért jönnél ide, stb. És az elsõ 65-t vették fel.
2012. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szinte minden iskolában számít az átlag.
2012. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlag,központi felvételi,jobb helyeken szóbeli.

Van ahova nem hívnak be szóbelizni,csak ha elég jó felvételit írtál.Ha nem hívnak be automatikusan nem vesznek fel.

Tényleg csak annyi lenne hogy megveszel egy felvételi könyvet,vagy a gimnáziumok honlapján is fent van,elég ott kikeresni.

2012. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:ezeket egyszerre kérik természetesen.
2012. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!