Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kölcsey Gimnáziumb...

A budapesti Kölcsey Gimnáziumban (francia) ha max.3 jegyet rontok, a beiratkozásnál nem küldenek el?

Figyelt kérdés
Felvettek a Kölcsey F. Gimnáziumba francia tagozatra. Sok helyen hallottam már, ha egy egész jegyet rontasz akkor nem tanulhatsz abban az iskolában. Ez igaz? Mert a Kölcsey-be ilyen nincs kiírva...

2012. ápr. 22. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. A Kölcsey egy ugyanolyan gimnázium mint a többi, tele sok jó és sok kőbuta tanulóval. (Tapasztalat.)
2012. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem az nem baj, mert nem is akarom halálra tanulni magam, de akkor ha rontok, mennyit szabad?
2012. ápr. 22. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Amennyit akarsz... Csak ne bukj meg, ennyi. De úgyis elmondanak majd csomó mindent az első napokban.
2012. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezném, hogy oda jársz? Én azt hallottam, hogy a francia nagyon kemény, főleg az első év, és év végén vizsgázni kell franciából, és ha nem sikerül jól, akkor áttesznek másik osztályba. Tényleg ilyen kemény?
2012. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Már nem, de oda jártam. Bevallom én nem voltam a legszorgalmasabb tanuló, így átlagos jegyeket kaptam, de amikor tanultam akkor meg jókat, tehát nem hiszem hogy olyan kemény lenne, aki lusta annak nem lesz könnyű, de ez így van mindenhol. A franciát szinte észrevétlenül megtanulod (mármint ha foglalkozol is vele), mert szinte végig franciát használsz, kivéve néhány tárgyat ami magyarul van. Most ez a "ha tanulsz nem nehéz" lehet kicsit sablonszövegnek hangzik, de így van, egy kezemen meg tudom számolni hányszor ültem le tanulni úgy igazán, de akkor mindig jó jegyeket kaptam. Végül nem a francia tagozaton fejeztem be a sulit, de ennek más okai voltak főleg. Az év végi vizsga sem nehéz amúgy, ugyanaz mintha egy órán felelnél simán egy véletlenszerű témakörből...
2012. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
második kérdező: nem tudom, hogy értetted azt, hogy az első napon mindent elmondanak... :) Én viszont arra gondoltam, hogyha most 8. osztály év végén rontok akkor a beiratkozásnál nem mondják azt, hogy keressek más iskolát? szóval elküldenek. Az eddigi válaszokat köszönöm :)
2012. ápr. 22. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja... nem hinném. Ha felvettek, felvettek. Nekem csomó 3asom volt 8 évvégén, nem küldtek el.
2012. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi! Az nem baj, ha nem kell halálra tanulnia magát az embernek, csak ne legyen ciki a tanulás...
2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én szerintem nem, ismerek olyat mondjuk aki 2 jegyet lerontott és elküldték.Ez egy másik iskola.Nem lesz semmi baj ne stresszelj ezen.
2012. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 23. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!