Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Debreceni SVETITS...

Mit tudtok a Debreceni SVETITS gimiről. Tényleg jó? Fogják a gyereket? Nehéz bekerülni? Nagyon érdekelnének a külső vélemények.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%
Szerintem nagyon jó. Nem csak a neve katolikus, hanem tényleg olyan nevelésben van részük az oda járóknak. Fogják a gyereket amennyire kell. Többet nem tudok róla mondani én nem oda jártam.
2012. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Előző válaszolóval nem értek egyet...oda járok, de szeretnék elmenni (elsőtől). Elég gyenge, nem igen fogják a diákokat. (8..-os lány és tetovált, hajfestett és nem szűz.....). Nagyon könnyű bekerülni, ha nem vagy nagyon hülye simán bejutsz. 100-ból kb 99,99 bekerül
2012. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%
Ne haragudj, de szerintem ez nem így van. Én is svetitses vagyok, gimnazista. Én az igazgatt utálom meg ezt a pénzéhséget ami bennük van, de maga az iskola a tanítás az jó. Egyáltalán nem járnak ide tetovált lányok. Nem szüzek meg mindenhol vannak. A hajfestést is megengedik ha van rá ésszerű okod... Iskolának jó, de ha nincs sok pénzed ne gyere... :(
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Akkor se gyere ha van saját véleményed... azt nem fogadják szívesen.
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
39%

Pár évig oda jártam, de velőből meggyűlöltem! Annyi nyápic, konzervatív, pókhálós lyukú némbert sehol nem találni, mintha valami időgép, vagy mágneses kapu segítségével a viktoriánus korból bújtak volna elő! Komolyan, én már azt hittem, hogy a fajtájuk kihalt! Még hogy nem szüzek az oda járó csajok... szüzek azok, mint annak a rendje, pedig a legtöbbjüknek pont egy kiadós khm… hiányzik, de azok szerintem 16-17 éves korukra még egy jót sm*rolni, sem sm*roltak. Teszik-veszi magukat, hogy ők milyen ártatlan, vidám gyerekek, és mennyire meg vannak farok nélkül, de az arcukra kiül a mélységes elfojtás, látszik rajtuk, hogy valójában egy kiadós ny@lásra vannak kiéhezve, de a kis „csili-vili” szűzr*bik ezt persze tagadják. Na, pont az ilyenekből lesz a fiatalkori kiéletlen nemi ingerek miatt, házas nő korukra a legnagyobb k*rv@, Freud bácsi jól szórakozna rajtuk.

"Nem szüzek meg mindenhol vannak." Te is ilyen kis, hipokrita, Svetits-es mintapéldány lehetsz, azért remélem legalább m*sztizni szoktál. Bírom, hogy a XXI században ti még úgy álltok a sz*xhez, mintha megragadtatok volna a sötét középkorban.

Szóval ott hagytam pár év után a sulit, pedig imádtam őket szivatni a pajzán beszólásaimmal, a polgárpukkasztó öltözékemmel, és azzal, hogy hangosan nyomattam előttük Marilyn Manson-t. Micsoda riadt nyuszi szemekkel néztek, és hogy utálom őket, az Orbán fenekét nyaló, képmutató, neokonzervatív, katolikus iskolájukkal együtt. Igazán eltakarodhatna már végre a bagázsuk a világból.

Mikor átmentem a Tóth Árpádba abszolút kiteljesedtem végre. Összejöttem rastafari sráccal, és hatalmasakat kef*ltünk. Hát ez van...

2013. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó! Az oda van mondva! XD Amúgy hatalmas RESPECT! (Y) Én is rühellem a fajtájukat. A sok beképzelt, gazdag anyuci-apuci öntelt, elvarázsolt hülye gyereke, akiknek valóban egy emberes numera hiányzik. Ott a csajok még 18-19 évesen is olyanok, mintha mosakodós óvodás kislányok lennének, de sokuk még kinézetre is magragadt a 14-15 éves szinten. Én sem értem honnan szalajtják 2013-ban az ilyen embereket. Utálatos, hányadék suli az egyszer tuti, pláne, hogy amit hirdet, annak már semmi létjogosultsága. Egyszer a suli előtt egy ilyen svetit-es liba mellett kezdtem el a barátnőmmel csókolózni és tapiztuk egymást, a kiscsaj meg valami rémisztően szikrázó gyilkos szemekkel stírölt minket, az arcán olyan vonásokkal, mint aki mindjárt elhányja magát. Utálatosak, tisztelet a kivételnek!
2013. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%
Igazából, ha nem kolis az ember, akkor egész elviselhető... Vanak nagyon aranyos tanárok! Akik lelkesítenek, de rendesen tanítanak is. Tehát, ha nem sikerülnek bizonyos dolgok, nem mondanak le rólad, mondván, hogy hülye vagy... Meg alapvetően jófejek!!! Egyedül miattuk járok ide. Idáig szép és jó...
2013. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 phoebus válasza:
2014. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nyugodtan menj oda...a helyi laptop lassú,és net sincs , hogy leszedd a WinRAR-t, de legalább aranyosak a cicák...
2014. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Érdekes, én láttam, hogy a suli honlapját frissitik mindig...
2014. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!