Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez is igazolatlan órának számít?

Ez is igazolatlan órának számít?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Szemináriumom lett volna,de az egyetem portása - a biztonsági őrrel karöltve - elállták az utamat, mondván, az egyetem épületének egyik termében belépődíjas rendezvény van, és vagy veszek jegyet, vagy egyáltalán nem mehetek be az egyetemre.(Én magyaráztam nekik,hogy hova mennék,de elkísérni és ott az ajtóban őrt állni nem voltak hajlandók,(őrt állni az ő érdekükben kellett volna,nehogy átszökjek a másik helységbe,ahol a fizetős rendezvény volt),egyedül meg nem engedtek át.Mivel a belépődíj 5000,- forint volt,én pedig csak órára mentem,és 2000,- forint volt a zsebembe össz-vissz, ezért nem vettem jegyet.Írattam egy papírt a portással,hogy nem enged be,és aláírtam én is,meg aláírattam a portással is,meg a biztonsági őrrel is.


Le vagyok ezáltal védve? Vagy szerintetek igazolatlant kapok?



2012. ápr. 25. 18:53
 1/7 anonim válasza:
Attól függ. Ha más úton bejuthattál volna - ahogy gondolom a többiek - akkor lehet, h nem fogják elfogadni.
2012. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más úton? Helikopterrel az épület tetejét beszakítva, MacGyvert,meg hasonló akcióhősöket játszva? Vagy hogyan?Szerintem max. úgy,ha lelövöm a portást,dehát én nem vagyok olyan...
2012. ápr. 25. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem te voltál az egyetlen, aki nem jutott be, vagy a csoporttársaid már előtte bent voltak más órán a suliban?

Jól tetted, hogy írattál papírt, szerintem egy rendes tanár nem írja be igazolatlannak.

2012. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, az eset után,kellően feldúlt állapotban hazamentem,telefonon az összes csoporttársnak megírtam a sztorit,majd egy Borsodi Bivalyt bontottam, és most azt kortyolgatom a feszültségre...Igen felhúztam magam...ja, az órának 10 perc múlva lesz vége...
2012. ápr. 25. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Vajon a többiek hogy jutottak be?
2013. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de kár, hogy nem tudjuk meg a többiek bejutásának módját...
2014. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tetterm fel annó a kérdést, de már érdektelen. Az aggályoskodók kedvéért, azóta lediplomáztam (még abban az évben)
2014. aug. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!