Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keszthelyi VSZK kollégiumáról...

Keszthelyi VSZK kollégiumáról vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegettem a holnapjukat, kollégiumi házirendet nem találtam sehol. Valaki tudna mesélni róla, milyen? Mennyi szigorú a házirend, milyen a közösség, van-e esetleg wifi, milyen maga az épület? Bármilyen tapasztalat jöhet.

(Nem vszk-s leszek, csak a kollégium tartozik oda.)


2012. ápr. 29. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én kb 2x voltam benn :D

egy folyosó választja el a vszknak a termeitől..ez iyg kicsit fura de majd meglátod.

ha jól emlékszem nincs lift és kb 6 szintes a koli.

a szobák 3/4 ágyasak de amelyikben voltam abban 2en voltak és alig fértek el.

mivel elsős vagy tuti összeraknak más iskolák barmaival (márbocsánat, de oszttársam is ilyenekkel került egybe végzős meg szakiskolás meg ilyenek akik sosem hagyták tanulni)

és ha szeretnéd a nemkolis ismerősödet felvinni megmutatni neki valamti akkor azt nem szeretik a felügyelők.. nagyon szurós szemmel néznek rád és azthiszik hogy lopni mész.. komoylan !! velem mindakétszer megcsináltak ezt.....

a közösség hát biztos lesz akivel kijössz meg akik utálni fognak téged de nem kell velük foglalkozni.. kb fél év alatt kialakul a te baráti köröd is :D


asszem lehet kérni kimenőt délutánra meg van tanulószoba 4től 7ig .. és ott kell lenned hacsak nem mész haza vgay egyéb teendőd van-ilyenkor ne lehet külön elvonulni a szobádba ://

amikor hazamész, le kell jelentened a felügyelőnek.


és melyik suliba fogsz járni ? :D

2012. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem elsős vagyok, érettségi utáni OKJ, ráadásul 'más iskola barma' leszek. :D Kb így random pakolgatják össze az embereket? Amúgy az akadémia alapítvány a kiszemelt.

Tanulószoba ugye csak a vszk-soknak van, akik még érettségi előtt állnak? Mármint minek üljek ott, ha szakképzésre járok, és tök más ritmusban tanulunk... Mindenesetre nem hangzik túl jól.

És net van?? :D

2012. máj. 3. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor az egy kicsit lazább lesz

van internet

2012. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van ott hütő??
2012. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!