Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy milyen évfordulókra lehet idén számítani történelemből illetve magyarból? Az éretségi miatt érdekelne, hogy mit nézzek át jobban.

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de ez engem is érdekelne :)
2012. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarból Örkény egy perces novellái. :D
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ááá, ne terjesszétek az örkényes lehetőséget, mert akkor biztos nem az lesz :DDDD
2012. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És reggel mindenki mielőtt bevonult érettségizni még gyorsan megbeszélték Örkényt (velem együtt:) és mi történt se híre se hamva nem volt. Sőt még nem is sima novella elemzés volt .....
2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mondtam, hogy ne terjesszétek, mert akkor nem fog bejönni :)


amúgy mikor reggel bementem, az első dolog amit láttam: az egyik lánynak a füzete Örkénynél van kinyitva


:DDD

2012. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!