Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar érettségin hogy van a...

Magyar érettségin hogy van a pontozás?

Figyelt kérdés
Az első fele max pontos lett, (ez ugye 40 pont a teljes 100-ból), viszont a 60 pontos szövegalkotási feladat elég rosszul sikerült. Az érvelést válaszottam, írtam egy oldalt, ami nagyon jó lett, de onnantól totál leblokkoltam, alig két és fél oldal, az is inkább rizsa. A magyartanárunk egy állat és félek, hogy még 10%-ot se ad a második felére. Együtt kell meglennie annyinak, vagy külön-külön?
2012. máj. 7. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt kell meglennie, a 100 pontnak nézik a 10%-át, ha jól tudom.
2012. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De nem biztos ám! Megerősítés azért nem árt.
2012. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves kérdező !

Én meg pont a szövegértést szúrtam el, de azt nagyon nem tudom lesz-e 10 pont.... Összehasonlító elemzést választottam és két és fél oldalt írtam de érzem h az nagyon jó lett! Én nem érzem azt kevésnek. Hány oldalt szerettél volna írni ?

2012. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

:O

max pont?

hogy az anyámba csináltad??? :D

kb 80% meglegyen tovább nem érdekel az egész.

csak azért mégis kiváncsi vagyok hogy sikerült 40/40 et. :D

2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
te még mindig jobban jártál a 2,5 pldaladdal mint egy haver aki írt fél oldatlt és ELALUDT xdxdxdxdxd aztán felkelt a végére de nem írt többet. :D
2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szövegértést vágtam nagyon, bár a shakespeare-es feladaton lehet buktam egy pontot. Mondjuk továbbra is kitartok amellett, hogy az idézet tőle származik. :)
2012. máj. 7. 19:00
 7/14 anonim ***** válasza:
shakespeare hamletből van a lenni vagy nem lenni? ez itt a kérdés..ezt nem tudtad? kosztolányi nem lehetett. vagy igen::
2012. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kosztolányinak egy saját kötete van Lenni,és nem lenni címmel. én abból következtettem Kosztolányira,hogy említette a szöveg,hogy magyar szerzőktől származnak az idézetek.. amúgy nekem is hibátlan,ill. ettől az idézetes dologtól függ. én nagyon elcsesztem az érvelést,teljesen félreértelmeztem,hogy valójában miről is kell írni, így nem várok sokat ettől az írásbelitől..
2012. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
MIAF*SZ? komoylan kosztolányi? de az volt a kérdésben hogy kitől LEHET ez az idézet? hát egyértelmű nem? te meg azt írtad hogy KÖTETCÍM
2012. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, hogy Kosztolányinak van egy ilyen kötete, de abban direkt rájátszik Shakespeare-re és tudatosan használta tőle ezt az idézetet. A megalkotója, akitől származik az továbbra is Shakesperare.
2012. máj. 7. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!