Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a kecskeméti...

Jár valaki a kecskeméti Katona József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy hol van a 206-os terem az intézményen belül

2012. máj. 7. 19:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Tán emelt érettségizni mész oda? :)
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Bocsi,elfelejtettem odaírni,hogy amúgy igen,én jártam oda,az én osztálytermem azt hiszem,hogy 210 körüli volt és az a 2. emeleten volt.Szóval a 206-os a 2.(legfelső)emelet baloldalán lehet.Ha mégsem,akkor 1. emelet :)
2012. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Wow, én is oda megyek. Miből érettségizel?
2012. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
holnapután, emelt töri
2012. máj. 7. 19:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Huh, sok sikert, én matekozom holnap. Töriből ha megkínoznának se, nagy mumus tárgyam. :D
2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egyébként milyenek a töri tanárok? én eddig nem sok jót hallottam róluk. tehát főleg a dolgozat javítási szokásaikra lennék kíváncsi:D szigorúan osztályoznak vagy engedékenyebbek?
2012. máj. 7. 19:47
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem a matek az a tantárgy, amit szívből utálok:D
2012. máj. 7. 19:49
 8/16 A kérdező kommentje:
viszont ha holnap érettségizel, megtennéd, hogy elmondod, hogy milyen tantermekkel találkoztál és azok hol voltak?:D hasznos támpont lehet
2012. máj. 7. 19:51
 9/16 A kérdező kommentje:
egyébként sok sikert neked is:)
2012. máj. 7. 19:52
 10/16 anonim válasza:
A katonás töri tanárokról hallottál rosszat?:D Hát én úgy tudom egyébként,hogy nem feltétlen az ottani tanárok javítják ki az emelt írásbelit,amelyik suliban írod,hanem úgy mindenhonnan kérnek fel tanárokat,de lehet,hogy rosszul tudom:)Amúgy a katonás töri tanárok szerintem is eléggé szigorúak,főleg az írásbelinél.Legalábbis nálam így volt,de pl. a szóbelin meg nagyon rendes volt...de természetesen embere válogatja:) Amúgy én is most megyek emelt történelem érettségire(újraérettségizek),csak én Ceglédre vagyok beosztva:S Hát majd én is elbotorkálok,hogy hova kell mennem:)
2012. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!