Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nyomozó szeretnék lenni,...

Ha nyomozó szeretnék lenni, akkor is ugyan úgy kell az az erőnléti felmérés?

Figyelt kérdés

Fekvőtámaszt biztos nem tudnék. Még a felülés meg is lenne, a futás is, ha készülnék rá. Magasságom nem tudom jó e, mert van ahol 162-t hallottam, de van ahol 165-öt. Én 162körül vagyok. Ja és a szemem -4,75 sajnos.


20/L


2012. máj. 9. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:

még szép, hogy kell.

sajnos szerintem a szemed lesz a kizáró ok, nekem -2,25ös és elsőfokon elutasítottak, szóval most várok, hogy a másodfokú vizsgálat meglesz-e. fekvőtámasz nincsen a felvételin, viszont van fekvenyomás vagy függés, felülés, 2000m futás, 4x10 m futás és helybőltávol. plusz még van egy pszichológiai és egészségügyi vizsgálat. a magasságról nem tudok semmit...nézz utána a hivatalos honlnapon :)

19L

2012. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül is neked a fizikai, a pszichológián úgy is kiszórnak, ilyen hozzáállással. Ha lány vagy alapból kevesebb az esélyed. A múltkor annyi lány jelentkezett, hogy a fiúkat feljebb pontozták mert nyílt titok, hogy ezt a szakmát nem kellene ellányosítani, és én nem vagyok nőgyűlölő elhiheted.
2012. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maki81 válasza:

Hát igen.... Az előttem szólónak annyiban igaza van, hogy a biztos nem tudnék hozzálással nem fogsz sokra jutni. Ha nem tudod, akkor állj neki gyakorolni. A fekvőtámasz és felüleés gyakorlásához nem is kell semmiféle speciális körülmény, csak a tested. Ha minden sikerül és pszichikálisan, egészségügyileg és fizikálisan is megfelelsz a testmagasságod miatt nem utasítnak el. A szemprobléma fogósabb kérdés. De oismerek olyat, aki megműttette a szemét pont emiatt.


Viszont amit nem árt tisztázni: A nyomozó is rendőr. Ugyanúgy szükséges és kötelező végrehajtania az éves fizikai felmérőt. Úgy gondolom ez legfőként a saját, de a társai érdekében is... Azért mert a nyomozók nem egyenruhásként, irodában dolgoznak, azért még nem a seggüket vakargatják..

Elég ciki, ha fut előled azsivány és csak azért nem tudod megfogni -pedig minden lehetőség adott lenne - mert kifulladsz a futástól.

2014. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maki81 válasza:

Példának okáért ezt is 80%- ban a nyomozók végezték:


[link]

2015. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!