Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehez elvegezni a nemet...

Nehez elvegezni a nemet nemzetisegi gimnaziumot Budapesten? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szeretnek ebbe a gimnaziumba jarni, de nem vagyok benne biztos, hogy megeri. Elég rossz hiret hallom mostansag, es amikor bent voltam is az jott le, hogy egy zord hely es bunko a vezetoseg. Rosszul lattam?

Elore is koszonom a valaszaitokat.


2009. jún. 25. 11:59
 1/3 anonim válasza:

én is ebbe szeretnék menni(most vagyok 8.-os)

tapasztalat?

2009. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ide jár a testvérem, a tanárok jófejek, tényleg megéri ide járni: ha innen bármilyen egyetemre tovább mész, azt nagyon könnyedén el tudod majd végezni, ugyanis itt jól felkészítenek a tanulás alapjaira ami szükséges az egyetemhez is. Igaz hogy kell tanulni rendesen mert akinek 3-as vagy annál rosszabb átlaga lesz annak a szüleit behívják és beszélnek velük. De nagyon családias a hangulata, a tanárok jobban tudnak figyelni a gyerekekre. Nyerhetsz ösztöndíjat is. (évente 2-3 diák mehet 1 hónapra Németországba) =)
2009. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

júúj az nagyon jóó =)=)

(első voltam)

2010. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!