Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik nudista iskola?

Electronicperson kérdése:

Létezik nudista iskola?

Figyelt kérdés
Értitek olyanra gondolok ,hogy nudisuli xd ,de most komolyan kérdezem.
2012. máj. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Max a 3. világban.
2012. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de igény az volna rá.
2012. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

XDDDDDDDD


te perverz.

2012. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok perverz csak érdekel :D inkább kíváncsi vagyok :P :D
2012. máj. 12. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
ja, kíváncsi.:D
2012. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Pedig beiratkoznék.
2012. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
"Civilizált" társadalmakban nem, mert a sok prűd ember pedofilnak bélyegezné az alapítóit.
2012. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Magyarországon nem tudok,de kb 35 éve,mikor általános iskolába jártam, egyszer le kellett vetkőzni anyaszültre,úgy tornásztunk tesi órán,kellemes volt, akkor még azt se tudtam,hogy azt naturizmussal hívják,sajnos egy prűd apuka észrevette,rohant az igazgatóhoz, következő órán csak páran vetkőztünk le,de sajnos fel kellett venni a rucit, közölték,hogy nem engedi a diri, szakiskola után hívott az a tanár úr (osztály főnök) nudi strandra,akkor még apu nem engedett el, de kb 11-12éve naturista strandra járok, magam,vagy barátnővel.
2020. febr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#8

Ennek semmi köze nem volt a naturizmushoz, ez egyértelműen a tanár pedofíl hajlamairól szólt.

(egy naturista)

2023. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 x0 ***** válasza:

Ahol meleg van, trópusi vidéken, szokás csupaszon vagy majdnem csupaszon lenni a faluban, esőerdőben, így gondolom az iskolában se hordanak szkafandert.

A nemzetközi űrállomáson biztos nincs.

Én szívesen jártam volna nudista iskolába, biológia órán fel is ajánlottam volna hogy a lányok meg is fogdoshatnak, tapintsák ki a tökeimet meg az ondóvezetéket is, sőt, még a párzást is bemutattam volna ha lett volna kivel. Bárhol megengedhetnék, akár az utcán is, még a szexet is. Legszívesebben olyanba jártam volna ahol tilos ruhát viselni, legfeljebb testnevelésórán fiúknak gatya, lányoknak melltartó, de az se kötelező, és úszáson még az se kell, csak mondjuk futásnál az ide-oda himbálózás miatt.

9-es: valószínűleg igen, de az is lehet, hogy ugye valaki azért nudista, mert felesleges a ruha, és otthon is csupaszon van, és az utcán is csak azért öltözik fel, hogy meg ne bírságolják. Egy ilyen tanár mondhatja hogy vetkőzzetek le, pusztán azért, mert felesleges a ruha.

8-as: hol volt? Hányadik osztályban? A tanár is csupasz volt? Milyen nemű volt a tanár? És az osztály? Úgyértem vegyesnemű osztály volt?

2023. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!