Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Károlyi Mihály...

Milyen a Károlyi Mihály Közgazdasági Szakközépiskola? Tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
59%
szar.
2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
bővebben? oda jársz?
2012. máj. 28. 18:53
 3/23 anonim válasza:
Dehogyis, egy szupi suli :)
2013. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nos azóta oda járok, és a világ legjobb sulija, vagy csak én fogtam ki a legjobb tanárokat és osztálytársakat..:D
2013. jan. 11. 20:14
 5/23 anonim válasza:
:) Na szupi :) Én megmondtam :D (előző vagyok )
2013. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

hány ponttal vettek fel ?(központi)

és a szóbelin mi volt mit kérdeztek...?:D

2013. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

79 pontos központi.:] 4,8-as átlag

Szóbeli..én angol-francia tagozaton vagyok, szóval angolból volt szóbeli(40 pont), plusz 10 pontért egy sima elbeszélgetés.

3 tanár ült előttem, az első egy semleges tanár volt(..azóta az ofőm.:D), aki magyarul kérdezgetett. Konkrétan azt mondta, hogy meséljek a barátaimról. Előkaptam egy vicces sztorit, és ennyi volt, mert nem jutott többre idő, ugyanis az elején az angol tanár nem tudott leakadni rólam.

Fogalmam sincs mit kérdezett angolból, mivel kb anyanyelvi szinten beszélem a nyelvet, így nem készültem fel rá, nem izgultam előtte-közben-utána, így teljesen elfelejtettem, mert nem nagyon érdekelt:D na várjunk..azt hiszem volt a szokásos how are you, mi a hobbid, mi a kedvenc filmed, tantárgyad, és el kellett mesélnem a kedvenc filmem vagy könyvem történetét..meg alap cuccokat kérdezett. Tehát nem tudsz rá készülni. Hiába dolgozol ki egy tételt, egy nyelvtanár mindig el fog térni a témától, mert nem az érdekli, hogy bemagoltad, hanem hogy tudsz-e beszélni.

Ja, és a harmadik tanár az ellenőrzőmet nézegette...mondjuk volt benne 3 osztályfőnöki, de azért max pontot kaptam. XD

2013. jan. 18. 14:38
 8/23 anonim válasza:
jajj az jó csak az a gond h most a felvételit elszúrtam...:(örülök ha van 70 pontom )bár az átlagom 5 egész de remélem hogy a szóbeli megy mert akkor még lehet esélyem remélem.szerinted is lehet még esélyem?:O
2013. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
ja és szerinted milyen a suli?osztály...
2013. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szerintem simán bent vagy. Kevesen jelentkeznek, mert félnek a szóbelitől:D Nyugi, simán bejutsz.

Melyik tagozatra szeretnél menni?

Amúgy minden szempontból ajánlom a sulit, de komolyan. Közösség, tanárok, büfé..:D

2013. jan. 22. 00:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!