Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire éri meg műszaki...

Mennyire éri meg műszaki menedzsernek tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy tulajdonképpen mit is takar ez a szak, és hogy mennyire lehet vele elhelyezkedni. Légyszi segítsetek, fontos lenne!

2012. máj. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Műszaki dumagépet képeznek, aki érteni ugyan nem ért hozzá, de úgy beszél róla, mintha...


Nyilván nem mindegy, milyen képességeid vannak, de kétlem, hogy mondjuk egy villamosmérnöki diplomával ne volna több esélyed.

2012. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Multiknál jól el lehet vele helyezkedni.


Nem veled fogják terveztetni az új mobiltelot, mosogépet, audiTT, de a gyártási folyamatokat rábízhatják, és ha a kínaiaknak el kelladni 1millio darab selejt terméket a te feladatod lesz meggyőzni őket hogy meg is vegyék..:)

2012. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jah és ha nincs jó nyelvérzéked ne kezdj bele , legalább angolul kell felső fokon beszélned, másképpen nem tudnál menedzselni...
2012. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2012. máj. 14. 16:29
 5/5 anonim válasza:
én ott végeztem...hamar találtam munkát... jelenleg a villamosmérnök barátaim kevesebbet keresnek nálam. igaz én energiaiparban dolgozom és ott azért van lóvé.
2012. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!