Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetne pár kérdésem a debrece...

Lehetne pár kérdésem a debreceni Tóth Árpád Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

1. Lehet még oda jelentkezni 10. osztályba? Mikor tegyem meg ezt? Még most májusban, vagy júniusban is elég lesz?

2. Ha felvennének még, akkor a 4 éves haladó német csoportba szeretnék menni. Eddig is heti 5 német, 3 angol órám volt. Kell majd valamilyen vizsgát tennem? Ez a csoport "milyen betűjelű" osztály? (pl, a vagy b ..)

3. Jól fogok dönteni, ha átiratkozok ide? Most egy olyan gimiben vagyok 9.-es, ahol majdnem kitűnő vagyok, csak fizika meg kémia a kérdéses, hogy év végén meglesz-e az 5-ös.. Itt heti 4 matek, 5 magyar órám volt, de egy gimis rangsorban jóval a TÁG alatti pontjai vannak.

Erről a rangsorról beszélek:

[link]

Itt sokkal több mindent tanulhatok, jobban felkészít az érettségire? Ha felvesznek ide, akkor kollégiumot is biztosítanak, vagy azt is külön nekünk kell intézni?

4. Még anno 84 pontos felvételit írtam. Ezt fogják majd nézni? Meg az általános sulis bizimet?

5. Úgy átlagban, milyenek az osztályok, a gyerekek, a tanárok?

Köszönöm, aki válaszol a kérdésekre!:)


2012. máj. 13. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy én nem tudok sokat segíteni csak annyit, hogy a gyerekek elképesztően beképzeltek és ha nincs márkás cuccod akkor kicsúfolnak. "sznob társaság" A tanárok többnyire a kifejezetten nyálas, "s*ggnyalókat" szeretik. Én nem oda járok de ismerősöm mondta.. Főleg a nyelvi csoportokba vannak ezek a gazdag hülye beképzelt p*csák. Szerintem ne menj oda..
2012. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!