Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐS! Van egy 24 éves nő,...

SÜRGŐS! Van egy 24 éves nő, aki még anno elkezdte az egyetemet, de egy dolog miatt abba kellett hagynia. Most szeretné újrakezdeni, mit kell tennie? Újra le kell érettségiznie, vagy mi? PLS gyors választ!

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És persze TE vagy az a 24 éves nő, ugye? Vagy ő miért nem tudja saját maga feltenni a saját kérdését 24 évesen?
2012. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Felhívja szépen a tanulmányit és megkérdezi, hogy lehet ezt megoldani. Valószínűleg jövőre be kell adni a jelentkezést és kész.

De nem értem, aki eljut egyetemig, annak ez hogy nem jut eszébe..

2012. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Újra kell felvételiznie. Érettségit nem kell újra letennie.

Ha ugyanarra a szakra megy és vannak teljesített tárgyai, akkor belehet adni kérelmet azok elfogadására.

2012. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem én vagyok a 24 éves nő, de azt sem értem, mi köze a kérdező személyének a kérdéshez. Ha felnőtt vagy, ideje lenne megtanulni tárgyilagosan válaszolni kérdésekre, kedves első.
2012. máj. 14. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:

nem kell újra érettségiznie, ha megvannak azok a tárgyai, melyeket az adott szak kér

ha van érettségi bizonyítványod, akkor jelentkezhetsz felsőoktatásba


egyébként ha nincs közünk a kérdésedhez, akkor minek is írod ki? nőj már fel

2012. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a kérdéshez nincs közötök, hanem a kérdő személyéhez... én nőjek fel?
2012. máj. 14. 23:05
 7/13 anonim válasza:
22%
Hát igen kedves válaszolók semmi közötök nincs hozzá ha feltesz egy kérdést válaszoljatok ez az egy a feladat ha nem tetszik akkor meg minek írtok...gratulálok,azért van eszetek és még nektek áll feljebb .....
2012. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, ha jól látom, neked sem sikerült a válaszadás, pedig ezt az egyet kérte csak a kérdező :D

(én már válaszoltam, most nem ismételném magam)

2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
34%
én nektek válaszoltam csicskák xD
2012. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a védelmet, kedves 7-es :)
2012. máj. 15. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!