Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így még mehetek ingyenes...

Így még mehetek ingyenes okj-s képzésre?

Figyelt kérdés
Most járok egy okj-s képzésre, ez az első nekem, de nem tetszik és a második évet nem szeretném folytatni. Ha nem vizsgázok le ebből és átmennék egy másik képzésre, az még ingyenes lenne? (még nem vagyok 22)

2012. máj. 15. 17:08
 1/2 anonim válasza:
Igen! Én is ugyanígy vagyok. Nekem 1 éves, de félévkor kellett volna kitölteni a vizsgára jelentkezést, és én nem töltöttem ki. De mivel nem szerzünk papírt, nem lesz okj-s végzettségünk, elkezdhetünk másikat ingyen. :)
2012. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez tuti? En is hasonloan vagyok jelenleg. Rajottem, hogy iszony ratyi ez az iskola, es nem szeretnem folytatni,viszont aggodom, hogy ha most felev utan itthagynam, es szeptembertol atmennek egy masik 2eves kepzesre, akkor az hogy mukodne? Ugyanugy ingyenes lenne? Vagy szenvedjem meg vegig ezt a ket honapot? :/
2017. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!