Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit gondol a 2012-es töri...

Ki mit gondol a 2012-es töri emeltről? Milyen reményekkel jöttetek? Most mire van esély a szóbelivel?

Figyelt kérdés
Én 69%-ot írtam próbaérettségin és most az írásbeli alig lesz 50% és elbúcsúzhatok 60-tól is, mert azt hallottam szóbelin nem nagyon engednek javítani.:S Ez igaz?

2012. máj. 16. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóbelin engednek javítani, miért ne engednének?Lehet maximum pontos szóbelit csinálni,tavaly nekem is sikerült pedig az írásbelim csak 65% volt.Ebben az évben a húgom érettségizett és én is megnéztem a feladatsort, szerintünk nagyon nehéz volt.(eddigihez képest) ő 90 körülit tervezett, most javítástól és szóbelitől függően olyan 80-85%-ot számoltunk neki.
2012. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szörnyen nehéz volt. A szóbeli 60 pontot ér az írásbeli 90et,miért ne tudnál javítani? Ha írsz egy 50%-os írásbelit és 100%-ra szóbelizel lesz 110 pontod a 150-ből. Azért az elég jó ahhoz képest hogy milyen rossz volt az írásbeli. Én már annak is örülni fogok ha a 60% megvan ezek után..
2012. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, szóban jobb vagyok mint írásban, de azért jól elvette a kedvem:(.
2012. máj. 16. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jövő kedden átbeszéljük a tanárral a feladatokat, megkérdezem :) és írok
2012. máj. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!