Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzeviczy Gergely kéttannye...

A Berzeviczy Gergely kéttannyelvű gimiben tanulók tudnának nekem egy csepp segítséget nyújtani?

Figyelt kérdés
Nem ide járok, de ide osztottak be érettségizni, angolból emelt szinten, és kissé tanácstalan vagyok a szóbeli tételeket illetően (tanárokat sem igazán tudok megkérni, hogy ha ismernek onnan valakit, kérjék el, mert régesrégen leérettségiztem, most a nyelvvizsga miatt van erre szükség) Ha valaki, aki oda jár, és szintén az emelt angolt nyomja, megtenné, hogy átdobja nekem a tételeket, nagyon-nagyon hálás lennék!
2012. máj. 16. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
emelt angol érettségin nem tételek, hanem témakörök vannak amiket a www.oh.gov.hu oldalon fogsz megtalálni
2012. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!