Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen infókat tudtok a...

Milyen infókat tudtok a Modell és Divatiskola Szakközépiskola és Szakiskoláról? (Budapest)

Figyelt kérdés
Milyen a társaság?Milyenek a tanárok? Hányas átlaggal lehet bekerülni? Bizonyítványba melyik osztályt nézik és milyen tantárgyakat? Minden infót írjatok le amit csak tudtok róla köszönöm. :)
2012. máj. 16. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es átlaggal bekerülsz ha tudsz rajzolni, de szörnyű, ne menj, semmiképpen! Borzalmas az egész, arról a sok idióta tantárgyról ne is beszéljünk, követhetetlenek, lesz kb 5 féle történelmed. Hanyagold!
2012. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
amúgy te oda jársz? de amúgy milyen tantárgyakat néznek és hogy lehet bekerülni? jó hát nem olyan egyszerű hanyagolni mert divattervező szeretnék majd lenni és csak ezt az iskolát tudom ami ezzel foglalkozik.
2012. máj. 16. 20:09
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű bekerülni, csak rosszul kell tanulnod. A barátnőm is divattervező akart lenni, de inkább elmenekült az MDI-ből egy gimnáziumba, mert már nem bírta. Az egyik tanár leszbikus, a másik meg egy perverz.

Ha még is odamész...én szóltam.

2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én eddig csupa jót hallottam róla. ennyire rossz lenne? :o
2012. máj. 16. 20:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak neked megnéztem a honlapot, nagyon jó lehet, ha 5 tagozatra indítanak pótfelvételi eljárást, mert nem jelentkezett senki..:D
2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én megnéztem a honlapot konkrétan nincs ott semmi hogy van-e felvételi vagy hogy milyen jegyeket néznek vagy bármi..
2012. máj. 16. 20:33
 7/16 anonim ***** válasza:

én egy perc alatt megtaláltam, de akkor aranyos leszek:

[link]

2012. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi amúgy az mért nincs kint hogy hányas átlaggal vesznek föl meg stb.?
2012. máj. 16. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen nem létezik, ugyanis az hogy felvesznek-e, az a szóbelidtől, a központidtól, a tanulmányi pontjaidtól, és főleg a szerencsétől függ. Egyik iskola honlapján se keress átlagot, mert ilyen nem létezik.
2012. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen iskolába úgy beülnék egy hétre röhögni :D
2012. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!