Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki elmagyarázná nekem a...

Valaki elmagyarázná nekem a pontszámítást?

Figyelt kérdés
abszolut nem értem hogy mit kell beleszámolni meg hogyan.
2009. jún. 27. 13:02
 1/10 anonim válasza:
85%

[link]

Bepötyögöd az adataidat és láss csodát megkapod, hogy hány pontod van!

Amúgy meg:

[link]

2009. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Elolvastad már, rákerestél már? (Mert ha így sem értesz semmit, akkor szerintem nincs helyed a felsőoktatásban <--de remélem te nem ilyen vagy:))
2009. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a kérdés kiírása után már megleltem és beirtam a kalkulátorba.
2009. jún. 27. 13:58
 4/10 A kérdező kommentje:

amugy nem megyek sehova csak kiváncsi voltam hogy mennyi lett és majd jövőre meglátom hova lenne jó.


viszont a tavalyi ponthatárokat nem lelem :S

2009. jún. 27. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Pl. itt megtalálod a tavalyit. :))

2009. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és melyik pontot kell nézni? A pont vagy K pont?
2009. jún. 27. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Juuuj! Na szóval: Az A-PONT az államilag finanszírozott képzés pontja, maíg a K-PONT a költségtérítésesé. Vagyis te tudod, hogy támogatottra, avagy fizetősre jelentkeztél, így ezek függvényében azt nézed, amelyik téged érint.
2009. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és köszi a lepontozást! Szerintem a tavalyi ponthatárokat linkeltem be, vagyis ami kellett, de úgy látszik, ez nem hasznos. Na ennyit rólatok és arról, hogy segítsen az ember...
2009. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1.: én nem pontoztalak le!!!!!!

2.: Irtam hogy nem jelentkeztem sehova, szóval nem kell le "juuuj"jozni ,mert nem tudtam hogy melyiket kell nézni!

2009. jún. 28. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne haragudj, de elég tudatlan vagy a felsőoktatással kapcsolatban. Így először nem a pontokat nézném, hanem alaposan áttanulmányoznám ezt az egész rendszert. Hogy mindennel képben legyél. Mert érted, ha már ez kérdéses nálad, akkor tényleg jogos, amit fentebb javasoltak... Na de sok sikert, nem rossz szándékkal írtam, amit írtam! :) Még van 1 éved rá.
2009. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!