Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lenne esélyem a...

Szerintetek lenne esélyem a kőbányai Szent Lászlóba?

Figyelt kérdés

7-es vagyok, egy nemzetiségi iskolába járok, és ha minden jól megy, akkor jövőre megvan az alapfokúm németből. Elég erős iskola, így 4,8 lesz idén a átlagom. Végig kitűnő voltam egészen 6-ig, akkor váltottam iskolát, de akkor is megtartottam a 4 egész fölötti átlagot. A Szent Lászlóba a magyar-olasz tagozat érdekelne. Vélemények? Egyébként a közeljövőben antropológiával vagy esetleg régészettel szeretnék foglalkozni. És ha szánnátok rám egy kis időt, és leírnátok a fontosabb tudnivalókat a suliról, azt megköszönném. És, bocsi a regényért, de mindent összeakartam foglalni

13/L



2012. máj. 18. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 7.-es vagyok, szintén Rammsteinfan, és ugyanez a tagozat érdekel. :)

Asszem a magyart, matekot, törit, idegen nyelvet nézik 5.-6. osztályban, 7-8.-ban ugyanezeket, plusz kémia, fizika, biosz és földrajz. Tehát 5-6-7. évvége és 8.félévet nézik.

Magyar-olasz ugye 5 éves. Ide csak központi felvételi kell , meg egy jó bizonyítvány. Az is közrejátszik a felvételben, hogy melyik sulit, melyik tagozatot jelölted meg elsőként, illetve, hogy mennyien esnek ki előled. :)

A sulinak sajnos nincs kollégiuma, de BP-n (persze, ha neked erre szükséged lenne, mert távol laksz) rengeteg kolesz van (Koós Károly, Uzsoki kollégium, stb..), szerencsére.

Az oktatás színvonalas, van sok program, jó könyvtár, cserediákprogramok (Olaszba kimehetsz)..

Hihetetlen jó iskola, az ORSZÁG egyik LEGJOBB GIMNÁZIUMA. :)) Remélem, segítettem.

2012. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :DD

Igen, vidékről, pontosabban Sopronból mennék fel, és jó, hogy így felsoroltál koleszokat.:))

Még 1x köszi. Nagyon sokat segítettél.:)

2012. máj. 19. 09:46
 3/12 anonim ***** válasza:
szívesen. :) lehet, hogy egyszer még osztálytársak leszünk :D
2012. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet:)
2012. máj. 19. 13:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked milyen átlagod van, és hova jársz? (ha szabad tudnom) :)
2012. máj. 19. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:

5: 4,7 6: 4,3 :D idén félévkor 4,54 voltam, most nem tudom

tabi vagyok

2012. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem.:) az szép eredmény.:D grat.
2012. máj. 19. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:
hát, nem vagyok éppen kitűnő :))
2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem akarok lelombozni senkit,de ennél ehhez több kell;)

4,7 átlaggal,70 pontos központival olasz ideglenesbe benne sem voltam;) az első 100-at írták ki.

de szorítok nektek.írjatok jó központit.:DD

2012. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnálom :/ végül hova vettek fel? én amúgy nem hiszem, hogy oda szeretnék menni, inkább Almádiba :)
2012. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!