Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ösztöndíj mit ér?

Egyetemen ösztöndíj mit ér?

Figyelt kérdés
ha egyetemen kimegyek mondjuk fél évre vagy ilyesmire külföldre, az benne lesz rendesen a diplomámba? mennyire számít ez? van így esélyem egyáltalán kimenni külföldre, ha itthon végzem el az egyetemet, de közbe mentem ki is? :\
2012. máj. 18. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kerül bele a diplomába, de a második kérdésedből úgy érzem, még magyarul se tudsz, hogyan kapsz így diplomát? Nekifuthatnál újra, hátha értelmes mondatot is tudsz írni...
2012. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A második mondat számomra is full sötét... Most ezek miképp függenek össze? Vagyis egyáltalán mit szeretnél megtudni? Szerintem is fuss neki még egyszer, hátha összejön, és akkor talán még segíteni is tudunk...
2012. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D oké. szóval.... ha itthoni diplomám van, de közben ösztöndíjjal mentem külföldre egy kis időre, ezt a diplomát elfogadják majd később külföldön? a tapasztalattal együtti magyar diplomát.
2012. jún. 1. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyira fogadják el, mintha nem lettél volna közben külföldön. Ha olyan a diplomád, akkor simán elfogadják, igen. Amúgy legtöbb helyen manapság nem annyira a papír érdekes, hanem, hogy mit tudsz fölmutatni, ilyen értelemben viszont előny lehet akár, hogy van külföldi tapasztalatod!
2012. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!