Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségin már...

Informatika érettségin már csak 4 feladatot kell megoldani ugyanannyi (180perc) idő alatt? Középszint

Figyelt kérdés

már nem 5 feladat lesz hanem csak 4?


word, excel, acces,


és


powerpoint vagy weblapszerkesztés ?


tök zsír. legalább lesz idő. érettségit javítok, amikor én érettségiztem még 5 feladat volt.



2012. máj. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy a két kategóriát összevonták, és vagy mindkettőből lesz egy könnyebb, ahogy eddig, vagy az egyikből nehezebb. Amúgy az alaszintű képszerkesztés is benne van, többször volt is már hogy weblaphoz vagy prezentációhoz a képet is meg kellett csinálni. (Paint-szintű műveletekkel.)

Szóval könnyebb nem lesz ettől, mert ha csak az egyik lesz, akkor az nehezebb lesz, mint a régi érettségin.

2012. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondja, nem lett könnyebb, csak rugalmasabb és életszerűbb attól, hogy a feladatokban jobban lehet kombinálni különböző ismereteket.
2012. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ma érettségiztem. Nekem nagyon nem tetszett ez az új felállás:S

Neked hogy sikerült?:)

2012. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem elég jól. nekem minden pont számított, úgyhogy vegye be a f...-mat aki készítette az egészet!


KISKAPITÁLIST hol találok powerpoint 2003-ban??????

2012. máj. 21. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én sem találom a 2000-esben.
2012. máj. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nemtudom:S azt én sem állítottam be:/
2012. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!