Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2,29-es átlagra megakar...

2,29-es átlagra megakar buktatni a német tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jővő hét folyamán kapom meg a BTM-es papírt. Nagyon nehezen megy a tanulás. 3-4 órákat kell tanulnom egy tantárgyra, és így sem kapok jó jegyeket.

2 oldal szavait kell megtanulnom (egy szóhoz 3-4 alak tartozik --> múltidő), pénteken szólt, hogy hétfőn doga. Viszont nem csak németet kell tanulnom hétfőre. Nem tudom, mit tegyek, mert nem hiányozna egy egyes...



2012. máj. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kezdetnek kapcsold ki a gépet és ülj le tanulni. Az a 2 oldal soknak látszik, de nem az. Pillanatok alatt meg lehet tanulni. Csak ne úgy ülj le, hogy te ezt nem tudod, nem megy, nem érted, sok, így úgy amúgy . Mert akkor tényleg nem fog menni. Oszd be az időd.

Nem hiszem, hogy az a tanár direkt szívat téged, maximum te hiszed azt. Most szépen ülj le és tanulj. Azzal nem vagy előrébb, ha itt sajnálod magad és fel vagy háborodva, hogy de szemét a tanár. Azt a dogát akkor is meg fogja íratni, de te is tudod, hogy jobban járnál, ha inkább készülnél.

2012. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell görcsölni, inkább tanuljál. Ha nem jön össze, te akkor is megpróbáltad.


Egyébként 2,29-re nem szoktak megbuktatni, max azt tudom elképzelni, hogy kevés jegyed van, és egy egyes nagyon lehúzná az átlagod.


Egyébként, ha a diák igyekszik, a tanár mindig ad egy utolsó esélyt.

2012. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tanultam délután, holnap is fogok. Nem akarom sajnáltatni magam, csak félek, mert elég érdekesen adja a félévi, és év végi jegyeket...


Amúgy a jegyeim: 1,4,1,5,2,2,1

2012. máj. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!