Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Friedrich Schille...

Vélemények a Friedrich Schiller-ről?

Figyelt kérdés
7-es vagyok,egész jó (4.7 fölötti) átlaggal, 4 éve tanulok németet (1,5 éve emelt szinten) és jövőre alapfokút kapok, ha minden igaz.(: Vélemények? Közösség? Egyébként azért gondoltam erre a sulira, mert majd Bécsben szeretnék továbbtanulni.:D Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.:DDD

2012. máj. 20. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó suli, én 2 évet jártam oda. De költözés miatt otthagytam a sulit mert koleszos nem akartam lenni. Szerintem nyugodtan mehetsz oda, ha ilyen jól tudod a németet.
2012. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem.

és ha nem vagyok biztos a német tudásomba, mert azért az osztálytársaim 7 éve tanulják emelt szinten, és én csak abból vagyok 5-ös amit ott tanultam, tehát pl. a perfekt múlt időt is csak logikával tanultam meg órán, nem tanárral..

Szóval, szerinted előkészítőre felvesznek úgy, hogy már tanultam németet? Köszi a választ.:)

2012. máj. 20. 15:47
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsi, az értelmetlen kérdésért.xd

Szóval, összesen 4 éve tanulok németet, mert egy falusi iskolában kezdtem, aztán mentem egy nemzetiségi suliba 6-tól. szóval így jön ki a 1,5 év emelt szint.

2012. máj. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!