Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali tagozaton vagyok a...

Nappali tagozaton vagyok a főiskolán, de levelezőn szeretném folytatni; akkor hol tudok átjelentkezni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mondjuk a tanulmányi osztályra bemész, és megmondják mit kell csinálnod!
2012. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt én is kérdeztem már nálunk a TO-n (NYME TTK), igaz fordítva. én levelezőről nappalira akartam átmenni. azt mondták a dékánnak kell kérvényt írni és ő vagy engedélyezi vagy nem. és majdnem biztos, hogy az államis helyemet elvesztem vele, szóval csak fizetősre mehettem volna át. így inkább maradtam ahogy vagyok. újrafelvételizéssel lehet ezt a legbiztosabban megoldani.
2012. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly jelentkeztem át, a TO oldaláról kellett pár nyomtatványt kinyomtatni és kitölteni, egy átjelentkezési kérelmet és egy kreditátviteli kérelmet, ezt persze elbírálták, de nekem nem mondták, hogy akármilyen akadálya is lehetne az átjelentkezésnek, max az, hogy a szakirányon van-e elég hely (sok a laboros óra, ahol kis létszámban vagyunk). A tárgyaimat darabonként ezer forintért vették át, elvileg leellenőrizték, hogy megvannak-e azok a tárgyak, amiket a papírra írtam. Kb. ennyi volt.
2012. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!