Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételim törlése, majd a...

Felvételim törlése, majd a pótfelvételi során egy teljesen új szak megjelölése, lehetséges ez így?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem a felsőoktatásba, de saját hibámból csak 2éves FSZ-t jelöltem meg, utólag ezt megbántam.

Szeretnék ezen javítani úgy, hogy a teljes felvételimet eltörlöm, majd 2012 augusztusában megjelölök egy alapképzést a pótfelvételi eljárás során. Lehetséges ez így?

A felvi.hu jelenleg nem elérhető..



2012. máj. 21. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges, ebben igazából annyi a veszély, hogy nincs garancia arra, hogy tutira lehet majd jelentkezni arra a szakra pótfelvételin, amit megjelöltél.

Arról, hogy hogyan tudod visszavonni az összes jelentkezési helyedet, a Felvi ügyfélszolgálata tud bővebb tájékoztatást adni, tavaly volt a honlapjukon egy ilyen kérvény, most még nincs (bár több másik fontos kérvény sem töltöttek még fel), szóval szerintem mindenképpen írj nekik emailt.

2012. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...és igen, azt ígérték, májusban kerül feltöltésre! ment a pont:)
2012. máj. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!