Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó a Kispesti Berzsenyi...

Jó a Kispesti Berzsenyi Dániel-Puskás Ferenc Általános Iskola?

Figyelt kérdés
A 2012-13 as tanévet nagy valószínűséggel abban az iskolában kezdik a gyerekek.Úgy tudom ott van logopédiás osztály abba az osztályba a kisebbik gyermek menne ha jövőre is olyan osztályra lesz szüksége ha igen akkor azt szeretném hogy egy iskolába járjanak,mert jelenleg 2 külön iskolába mennek reggelente.Véleményeket szeretnék.

2012. máj. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kaktusz1317 válasza:

Én egy másik kispesti iskolából áthoztam a gyerekeimet a Puskásba. Itt viszonylag kis létszámú osztályok (20 fős) vannak. A tanárok ráérnek a gyerekemmel foglalkozni és arra is nyitottak, hogy velem megbeszéljék a problémákat.

Szerintem jó csere volt.

A mostani elsősöknek szuper tanító nénijük lesz.

2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kaktusz1317 válasza:
Igen! Jó!
2012. jún. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem túl szimpatikus a Puskás - lehet, jók a tanárok, de nagyon sok ott a roma/tahó magyar gyerek.

Emellett az épület sincs jó helyen, az udvar főútra nyílik, ami nem a legegészségesebb, az épület is lepukkant szocreál, egy lehangoló környéken.

Ettől eltekintve nem akarlak lebeszélni, mert lehet, nektek beválik, valóban, alacsonyak az osztálylétszámok, és ha muszáj logi osztályba járni, a kerületben csak itt van. (egy oda járó ismerősöm szerint semmit sem ér, ugyanolyan, mint a normál osztály, csak a neve logopédiai, súlyos beszédhibákat nem hoz helyre - emellett beszédfogyatékos gyereket több iskola is befogad integráltan, pl. Ady, Gábor Áron, Eötvös, Pannónia)

2012. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebbe a topicban is vannak róla vélemények:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2012. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kaktusz1317 válasza:

Nem vitatom, hogy nézhetne jobban ki az iskola. Kivülről is, belülről is. Viszont talán épp ezért sokat foglalkoznak az aktuális dekorációval, amit gyerekekkel csináltatnak.

Viszont a középiskolai gyerekek tartják az ott megszerzett átlagukat. Tehát ha 3sal végzett, akkor a középiskolában is 3..., ha 4sel, akkor 4es... stb. És ez szerintem nagyon pozitiv. Kétségtelen, hogy tanulni kell ebben az iskolában

2012. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!