Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű írásbeli érettsé...

A középszintű írásbeli érettségik eredményét mikor lehet leghamarabb megtudni?

Figyelt kérdés
Előrehozott angol érettségit tettem. A tanárunk azt állítja, hogy csak a megtekintésnél(június 5) tudhatjuk meg az elért pontszámot, mert erre van egy ilyen szabály. Viszont más ismerőseim(nem hozzánk járnak) már tudják az eredményüket. Akkor most hogy is van ez? Tényleg nem mondhatja el előbb az eredményt?
2012. máj. 28. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem tudhatod meg hamarabb. Persze mindig akad 1-2 tanár, aki hamar kijavítja és elmondja az elért pontszámot. Én is csak június 12-én tudok meg mindent és akkor is nézhetem meg, de az angoltanár már elárulta. :D
2012. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ismerősödnek előbb volt a dolgozat megtekintésének a lehetőssége,nálatok más időpont van kijelölve (de az is lehet hogy elmondta neki a tanár).
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy volt, h.

kb. egy hónap múlva tudtuk (csak) meg

sajnos

2013. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!