Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bgf, Ávf, Zskf, SZIE vagy...

Bgf, Ávf, Zskf, SZIE vagy Selye János Egyetem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol tanuljál tovább?

A BGF a legismertebb, megkockáztatom, hogy a legnehezebb is.

A ZSKF-ről nem sok jót hallottam, valaki azt mondta, hogy nem a legjobb intézmény.

A SZIE-nek is elég jó híre van, több ismerősöm végzett ott, nem könnyű (bár ez a kartól is függ), mégis már egy ismertebb kategória. A BGF után szerintem a második legjobb a felsoroltak közül.

Az utolsóról nem hallottam semmit.

Az ÁVF pedig megint annak a típusnak van beállítva, hogy elmész, eltengődsz ott néhány évet, kapsz egy diplomát, de ha azt nézik, hogy hol végeztél, akkor nem sok esélyed van elhelyezkedésre. Ezutóbbi csak ilyen szájró-szájra terjedt pletyka, nem járok egyik helyre sem, csak a tapasztalataimat osztottam meg veled.

2012. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,és a Selye János Egyetem? Szlovákiában van,magyar iskola és az állam fizeti az egészet.Csak ügye a színvonal..mennyit ér egy Selye János Egyetemi diploma?Bgf volt a cél de ügye ott megszüntették az államit azon a szakon:(
2012. máj. 29. 12:00
 3/5 MsMakrancos válasza:
BGF-re jár egy ismerősöm, most eléggé kiakadt, mert május óta képtelenek voltak neki beírni egy beadandót...
2012. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél a Selye János Egyetemen tanulni ?
2013. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HePe ***** válasza:
ZsKF-felvit nézz! fizetés és elhelyezkedésben elsők között az "apek" adatai szerint a zskf diplomás bér!
2014. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!